Organizator

Rawa Gra Szanty
Strona WWW
https://rawagraszanty.topory.org/

Data

25 lip 2020
Zakończone!

Czas

16:00 - 23:00

VII Festiwal Rawa Gra Szanty i nie tylko On-line 2020 Koncerty

Tegoroczna edycja naszego Festiwalu jest edycją nietypową. Ze względu na sytuację epidemiologiczną możecie nas spotkać tylko za pośrednictwem internetu.
Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło! ? Dzień koncertowy naszej przygody on-line wypada 25 lipca – zapraszamy Was przed monitory ? Oprócz tradycyjnych koncertów wieczornych, o godzinie 16:00, na ekranach waszych monitorów zawita Sztormgrupa & Grom – jedyna taka kapela, która uświetni czas najmłodszym uczestnikom Festiwalu – zapraszamy na Koncert dla dzieci!
A później, specjalnie dla Was, po godzinie 19:00 w Koncercie wieczornym zagrają:
Trzy Majtki
Nocny Lot
Tomasz „Grom” Paciorek
North Cape!
Dzięki pomocy Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci” jesteśmy dla Was nie tylko podczas koncertów, ale również podczas wielu wydarzeń towarzyszących naszej imprezie.
A są nimi:
Warsztaty dla dzieci– KONKURS! – do dnia 24 lipca czekamy na Wasze zgłoszenia, czyli zdjęcie Waszej pociechy w własnoręcznie wykonanym stroju pirata – prosimy aby tytuł zdjęcia zawierał w sobie wiek uczestnika konkursu. Zdjęcia należy nadsyłać na nasz profil Rawa Gra Szanty w wiadomości prywatnej ?
Warsztaty nauki gry na gitarze
Warsztaty wokalne
Morskie opowieści- blok RPG

W ramach projektu „Rawa Gra Szanty On-line” Stowarzyszenie Topory organizuje również blok poświęcony grom fabularnym. Będziemy mieli okazje do uczestniczenia między innymi w warsztatach RPG. Do wzięcia w nich udziału zachęcamy szczególnie osoby, które nie miały styczności z tym pojęciem albo są początkującymi graczami bądź Mistrzami Gry, ale oczywiście nie tylko takie ? Będziemy realizować również cykl dziesięciu sesji RPG o tematyce marynistycznej, gdzie ich uczestnicy będą mogli poczuć się niczym Jack Sparrow Z filmu pt. „Piraci z Karaibów”. Siedem z tych scenariuszy zostało napisanych specjalnie na tą okazję i pod koniec trwania projektu, a dokładnie 15.08.2020 zostaną one opublikowane w formie ebooka pt. „Morskie opowieści” dostępne dla każdego za darmo! Poinformujemy Was kiedy będą dostępne

Wszelkie szczegóły znajdziecie w wydarzeniach na naszej stronie na FB:

Ponadto! W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych Stowarzyszenie Topory organizuje zbiórkę pieniędzy dla Oliwki Sekuter. Oliwia ma 10 lat. Miała nie dożyć porodu. Miała umrzeć w jego trakcie. Jej historia to przykład tego, że nigdy, przenigdy nie można tracić nadziei. Kyfoskolioza, wodogłowie, niedorozwój kości krzyżowej i dolnych kręgów lędźwiowych, wady miednicy, żeber i kręgosłupa… Choroba uszkodziła ciało Oliwki. Ale nie umysł. Oliwka gra dziś w przedstawieniach. Jest bystrą, pogodną, uśmiechniętą dziewczynką. Gdziekolwiek się pojawia, wnosi radość. Jest jak promień słońca, jak mała iskierka. Uwielbia skate parki. W różowym kasku pokonuje rampy, śmigając na wózku. Boją się ich pełnosprawne dzieci. Ale nie Oliwka. Można ją też spotkać na zajęciach tańca na wózku! Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Oprócz jednej – zebrania środków na nowy wózek. I właśnie taki cel w tym roku przyjmujemy aby pomóc naszej ulubienicy ?

A Jeśli jesteś z Łodzi i pragniesz spotkać się z nami i naszym Festiwale za pośrednictwem telebimu – to zapraszamy Cię do Starej Szkutni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content