Organizator

Tawerna La Traviata
Telefon
665 695 774
Email
nad.zalewem.tawerna@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/TawernaLaTraviata/

Data

12 wrz 2020
Zakończone!

Czas

18:00 - 23:55

Koncert Szantowy nad Zalewem Zemborzyckim

Muzyka szantowa, klimatyczny Zalew Zemborzycki wieczorową porą, fantastyczna atmosfera.⛵ Tak w kilku słowach można określić darmowe wydarzenie, które już 12 września Yacht Club Politechniki Lubelskiej wraz z Tawerną La Traviata szykują dla mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny.
Nie znasz szant i nie wiesz czy taka muzyka Ci się spodoba?
Szykujemy koncert trzech najlepszych polskich zespołów grających w tym nurcie. Mechanicy Shanty, North Cape i Grzegorz Janczak – wszyscy Ci wykonawcy gwarantują, że po koncercie zakochasz się w szantach, muzyce żeglarskiej i całym żeglarskim klimacie. Jeśli już jesteś miłośnikiem tej muzyki to zapewne wiesz z jak niezapomnianymi wrażeniami wiąże się uczestnictwo w koncercie z takimi sławami⚠
Szybko zapisuj datę 12 września w kalendarzu, ten wieczór należy do Ciebie – od 18.00 jesteś nad Zalewem Zemborzyckim delektując się przyjemną muzyką i innymi dobrodziejstwami, jak to na tawernę przystało.
Jeśli zechcesz przyjechać wcześniej – nie ma problemu! Przyjdź do Yacht Clubu Politechniki Lubelskiej (tuż obok tawerny) – porozmawiamy o żeglarstwie.
Pamiętaj – za wstęp nic nie płacisz, gwarantujemy ciepłą atmosferę i świetną muzykę. To oznacza brak wymówek – czekamy na Ciebie 12 września!
Ahoj! ⛵
X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content